Приватбанк пропонує зробити ЦНАПи на базі своїх відділень – ФОТО, ВІДЕО

Читайте також

Як у Києві зміниться робота транспорту під час тривог

У Києві планують знайти збалансоване рішення щодо роботи громадського транспорту під час повітряних тривог.

У столиці відбувся Перший національний форум талановитої молоді

Під патронатом Офісу Президента в Києві пройшов Перший національний форум талановитої молоді

У Києві замінять очільників райдержадміністрацій

У Київській міській військовій адміністрації заявили про необхідність заміни керівників районів.

Гетманцев узявся за ринок електроніки

Гетманцев узявся за ринок електроніки

Киян просять одягати флікери

Останніми днями на вулицях Києва спостерігається погана видимість, тож містян просять зробити себе помітними на дорозі та носити світлоповертачі.

Поділитися

ПриватБанк на своє 25-річчя провів у бізнес-центрі “Парковому” масштабну конференцію «Приват.Share», на якій були представлені сучасні технології і сервіси найбільшого банку. А голова правління Олександр Шлапак запропонував на базі відділень банку створити центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

“ЦНАП – це приміщення, в якому надаються послуги. Це кваліфікований персонал. Це термінали самообслуговування і інші сервіси. Це онлайн-сервіси, які сьогодні з’являються в держустановах. І це кол-центри – консультанти, які 24 години на добу готові допомагати людям. все це давним-давно є у Приватбанку – найбільшому державному банку! І для нас великою честю буде виступити в ролі фронт-офісу державних органів для надання адміністративних послуг. Уявіть собі – не треба ходити по місту, шукати ЦНАП, досить зайти в найближче відділення банку і на високому рівні отримати таку послугу. це призведе до радикального зменшення державних витрат і до кардинальної зміни якості держпослуг. Саме це я і називаю революцією! ” – заявив Шлапак.

Були продемонстровані технології, що полегшують комунікацію громадян з адміністративними органами: від заміни пільгових муніципальних карт на цифрові соціальні картки ПриватБанку зі збереженням і розширенням їх функціоналу.

Тепер за допомогою сканера QR-коду, доступного в додатку Privat24, можна не тільки оплачувати без черг всі комунальні платежі, парковку і рахунки в ресторанах, але і записуватися на прийом до окуліста і невропатолога; отримувати або відправляти посилки через почтомати, встановлені у відділеннях ПриватБанку, а також оплачувати пільговий проїзд в міському транспорті і багато іншого.

Не забули на конференції і про представників малого та середнього бізнесу, представивши їм нові можливості сервісу «ПриватМаркет». Сьогодні це не тільки популярна майданчик для продажу і покупки різних послуг і товарів, у тому числі в кредит, але і ресурс, де можна розміщувати тендери (10 000 активних тендерів) і подавати заявки на їх участь. А завдяки інтеграції з сервісом ProZorro, в тому числі і в державних тендерах. Тут можна всього за кілька хвилин створити свій сайт або інтернет-магазин, а також взяти кредит на енерго- і тепломодернізацію.

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який відвідав презентацію, уряд взаємно зацікавлене в розширенні співпраці з банком в реалізації державних програм.

“Сьогодні ми ознайомилися продуктами, які банк пропонує своїм клієнтам. Можу відзначити, що вони дуже інноваційні, починаючи від дистанційних соціальних послуг, завершуючи всіма іншими формами оплати за будь-які продукти, в тому числі майданчик для проведення державних тендерів” ПриватМаркет “. Це передбачає зручні можливості для українських громадян і я впевнений, що надання таких сервісів буде давати нові можливості для розвитку ПриватБанку. Мені приємно, що після націоналізації ПриватБанк залишає за собою лідерство”, – сказав прем’єр-міністр.