«Пробіг під каштанами» відбудеться в онлайн-форматі

Читайте також

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Балерина зібрала понад мільйон доларів

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Як можна стати донором яйцеклітин у Києві

Донорство яйцеклітин - коли жінка добровільно надає свої яйцеклітини іншій жінці, яка не може завагітніти та виносити дитину за допомогою власних яйцеклітин.

Поділитися

Захід відбудеться 26 травня 2024 року за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

У Києві відкрилася реєстрація на 31-й щорічний благодійний «Пробіг під каштанами».

«Пробіг під каштанами» традиційно об’єднає десятки тисяч небайдужих людей в Україні та по всьому світу задля допомоги дітям. Зібрані під час спортивно-благодійної події кошти будуть спрямовані на закупівлю необхідного медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ.

У зв’язку з умовами воєнного стану в Україні учасники не збиратимуться на єдиній локації та в один час. Заради безпеки 31-ий «Пробіг під каштанами» відбудеться в онлайн-форматі.

Команда організаторів запрошує всіх охочих як з України, так і з усього світу, вийти на пробіжку або прогулянку в безпечних місцях, щоб подолати традиційну дистанцію в 5 км.

Щоб долучитися до заходу необхідно зареєструватися на probig.in.ua та сплатити благодійний внесок 300 гривень з учасника (~ 8$ або 7,5€), завантажити та роздрукувати онлайн-номерок. У День Києва 26 травня 2024 року одягнути номерок і вийти на пробіжку чи прогулянку, опублікувати фото/ відео в соціальних мережах з хештегом #probig2024 та #біжузарадималенькихсердець.

У цьому році команда організаторів вдосконалила систему реєстрацію, зробивши її більш зручною для кожного учасника. Відтепер реєстрація на сайті probig.in.ua відбувається за електронною адресою.

Також з’явилася можливість одразу при оформленні замовлення обирати формат отримання стартового пакету: через відділення Нової пошти чи в офісі, який працюватиме з 20 по 24 травня 2024 року з 10:00 до 20:00 за адресою: м. Київ, вул. Вʼячеслава Чорновола, 28/1, Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Варто зазначити, що всі учасники, які бігтимуть за межами України, можуть завантажити на сайті онлайн-номерок.

Більше інформації про «Пробіг під каштанами» — на сайті проєкту.

Нагадаємо, що у 2023 році до «Пробігу під каштанами» долучилося 7335 учасників з понад 30 міст та селищ України, а також майже всіх континентів світу.

Завдяки благодійним внескам учасників та підтримці партнерів — Нової пошти та Укрінформ, вдалося зібрати 1 000 000 грн. на придбання обладнання для виконання відкритих кардіохірургічних операцій з використанням штучного кровообігу в найменших дітей — новонароджених та немовлят для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, а також було придбано 2 карети швидкої допомоги в межах проєкту SMART Medical Aid «100 карет швидкої допомоги Україні» для порятунку життя у прифронтових зонах.

До речі, уперше в Україні на державному рівні провели опитування, яке показало, який відсоток українців займається спортом. Виявилося, що більшість жителів України (57,9%) не займаються спортом, а на регулярній основі фізичну активність розвивають лише 15,6% громадян.