«Приворотне зілля»: вистава-фентезі в Театрі на Подолі

Читайте також

Київ у полоні смогу

Сьогодні столицю накрив густий смог.

На Подолі відкрився «пункт криптонезламності»

Провідна блокчейн-екосистема Binance запустила у серці Києва унікальний офлайн-простір — Binance Spot

У Київ Цифровий доповнили Мапу стійкості

На Мапі стійкості у застосунку Київ Цифровий з’явилися нові шари та фільтри, що допомагають жителям столиці швидко знаходити локації з теплом та світлом.

«Мавка» у підземці: на синій гілці метро запустили міфічний артвагон

На синій лінії київського метрополітену з'явився особливий склад.

День закоханих 2026: на що українці готові витрачати гроші, а що йде в минуле?

День Святого Валентина завжди був найромантичнішим святом року.

Поділитися

Запрошуємо на містичну комедію-фарс «Приворотне зілля» за п’єсою Братів Капранових, що відбудеться в Театрі на Подолі. Вистава в жанрі сучасного українського фентезі показує, як стародавня магія просочує українську землю і навіть у цифрову добу не втрачає своєї сили.

За сюжетом, співробітники спецслужб отримують незвичайне завдання: залучити таємничі сили, зокрема привороти, на службу державі. Браві агенти прибувають до українського села, щоб використати цей величезний потенціал як нову зброю.

Дати та квитки

  • 14 вересня, неділя, о 16:00: квитки від 250 до 700 грн.
  • 26 жовтня, неділя, о 16:00: квитки від 250 до 700 грн.

Деталі

Жанр: містично-комедійний трилер.

Тривалість: 2 години.

Мова: українська.

Режисер-постановник: Сергій Павлюк.

Художник-постановник: Марія Погребняк.

Де: Театр на Подолі, Київ.

Приходьте, щоб посміятися з друзями над дотепним сюжетом та іронічною подачею, що змусить замислитися.

Більше подій на Афіші.