Реальні ціни на м’ясо, гриби, рибу та овочі – на ярмарку – ФОТО

Торгівельні мережі, магазини та продавці на базарах нерідко завищують ціни на продукцію, оскільки вона проходить через руки посередників. Дійсно реальні ціни можна побачити фактично лише на ярмарках, де продають безпосередні виробники.

Київ1 перевірив ціни на основні продукти харчування на одному з ярмарків, який проходить на Троєщині по суботах на різних вулицях, про що треба дивитися у рубриці на сайті.

Отже, 9 вересня м’ясо на ярмарку коштувало переважно більше 100 грн. за 1 кг, але можна було купити свинячий гуляш за 65 грн. В цілому ціни вище на телятину, ніж на свинину. Фактично така ж ціна спостерігається і на сало – від 100 грн. Проте, сало для смаження коштує всього 10 грн. за кілограм.

Не дивлячись на нещодавну інформацію про надто високі ціни на білі гриби, вони на ярмарку коштували удвічі менше – по 100 грн./кг. А ось підберезник коштував усього 60 грн.

На ярмарку також можна купити свіжу рибу. Так, судак коштує від 70 до 130 грн./кг, щука – 70-100 грн., сом – 90 грн., карась, короп, товстолобик – 30-40 грн. Також можна придбати голови дешевої риби за 15 грн./кг, а сома – 25 грн.

Були представлені різноманітні овочі та фрукти. Помідори – від 7 грн., яблука – від 12 грн., кабачки – від 7 грн. І, нарешті, картопля – від 6 грн./кг.

Фото Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне