Розміром з комору: найменша квартира на ринку нерухомості в Києві

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У Дніпровському районі Києва продають дуже крихітну квартиру, яка за площею більше нагадує комору. Водночас коштує вона зовсім недешево.

Найменша квартира на київському ринку нерухомості має площу всього 10,6 квадратних метрів. Її рекламують як “готовий орендний бізнес” і продають за 28 500 доларів. У гривнях вартість становить близько 1,1 мільйона, повідомляє 24 Канал.

З важливих деталей – меблі є лише на кухні, тож сума, яку потрібно витратити на житло, не остаточна.

А чи знаєте скільки коштує одна з найдешевших квартир в Україні?

Один із найбюджетніших варіантів житла пропонують у селі Озера Кіровоградської області. Там двокімнатну квартиру в досить непоганому стані продають всього за 1,3 тисячі доларів.

Загальна площа квартири становить 41 квадратний метр, з яких площа кухні складає 6 квадратів. Тип опалення – індивідуальне, за допомогою твердопаливного котла.