Розпочався прийом заявок для участі в конкурсі громадських проектів

У Києві стартував прийом заявок на участь у конкурсі програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з міського бюджету. Про це повідомив організатор конкурсу – Департамент суспільних комунікацій.

Головна мета конкурсу – підтримати ініціативи, спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку столиці.

«У 2017 році у Києві зареєстровано 10812 громадських організацій і 4024 благодійні організації. Тобто фактично – близько 15 тисяч зареєстрованих громадських об’єднань, які працюють у столиці. Ми сподіваємося, що в місті достатньо активних організацій, які мають бажання та певні знання у реалізації бюджетних проектів, направлених на вирішення питань його життєдіяльності. Цей значний крок до підтримки громадських ініціатив і проектів, спрямованих на вирішення актуальних питань місцевого значення, має сформувати сприятливе середовище для налагодження ефективного механізму взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами місцевої влади на засадах партнерства і взаємної відповідальності. Ми повинні розуміти, що «громадський» і «владний» сектори не протистоять один одному, а взаємно один одного доповнюють», – розповіла Марина Хонда, директор Департаменту суспільних комунікацій.

Вона зауважила, що конкурс є одним із важливих інструментів встановлення довірчих відносин між органами влади та інститутами громадянського суспільства. Також директор Департаменту запросила всіх зацікавлених представників громадських об’єднань подавати заявки на участь у конкурсі, щоб разом зробити місто кращим.

Конкурсні пропозиції приймаються до 9 лютого 2018 року включно, з 10:00 до 17:00, окрім п’ятниці, вихідних і святкових днів за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 50-Б, каб. 206, Департамент суспільних комунікацій (телефон для довідок: (044) 235-01-75) та в електронному вигляді у форматі *PDF із поміткою «На конкурс проектів»: guvp_kmda@ukr.net.

Детальну інформацію про вимоги до подання пропозицій для участі в конкурсі, зразки документів, терміни проведення та іншу актуальну інформацію можна знайти за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне