Реорганізація «Київенерго» не вплине повернення столичній громаді теплового блоку – КМДА

Читайте также

Почти забытые блюда украинской кухни

Это простое печенье, которое готовили из пресного теста на яйце и сыворотке или масленке. Тесто для вергунов готовили тонким лепешком, резали на прямоугольники или ромбы, в которых делали внутренний надрез. Затем выворачивали внутрь надреза раз или два и жарили в кипящем масле до золотистого цвета. Вергуны готовили девушки на вечерницы, хозяйки для колядников, бабки-повитухи для внуков.

Как можно влететь на 850 гривен

Украинцам рассказали, какие штрафы угрожают за переход дороги не на "зебре".

Валерий Залужный и Лина Костенко – почетные граждане Киева

Киевский городской совет проголосовал за присвоение звания Почетный гражданин...

В Киеве создадут рейтинг локальных проблем

Опыт не нов, и КГГА пользуется в нем наработками немецких коллег: там такие инициативы мобилизуют местное население и помогают подтягивать проблемные районы до общегородского уровня.

Соревнования организуют КПИшники

В Киеве впервые за 20 лет состоится Чемпионат Украины по шахматам среди студентов вузов.

Поделиться

Структурна реорганізація ПАТ «Київенерго» не вплине на процес повернення в управління містом об’єктів теплового господарства. Більше того, у результаті реорганізації мова йтиме про повернення місту теплового бізнесу в цілому, а не лише окремих об’єктів.

Таку позицію висловив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, коментуючи рішення про реорганізацію ПАТ «Київенерго».

Нагадаємо, рішення про реорганізацію прийняте 13 листопада 2017 року на загальних зборах акціонерів компанії. Такий крок є вимогою Закону України «Про ринок електричної енергії», яку «Київенерго» зобов’язане виконати.

У результаті цього відокремлюються функції розподілу та постачання електроенергії. Буде створено дві нові компанії: одна буде займатися розподілом електроенергії і експлуатацією електромереж, інша – постачанням електроенергії.

Весь тепловий блок, що належить міській громаді залишається в управлінні «Київенерго» до завершення існуючої угоди з містом.

«Для міської влади принципово важливим є те, що загрози порушення прав комунальної власності в цьому випадку немає. Більше того, після розподілу функцій ми можемо говорити про передачу місту не окремих об’єктів, а теплового бізнесу в цілому. Однак, для цього необхідно вирішити ряд взаємних питань, в тому числі і перспективу подальшого управління електромережами, які належать місту (15% від загальної кількості), але залишаються без джерел фінансування для їх експлуатації», – сказав він.

У компанії «Київенерго» підтверджують, що право власності громади Києва на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, завод «Енергія», теплові мережі та інші об’єкти, залишається непорушним.