В Киеве планируют создать центр предоставления услуг участникам АТО

Читайте также

Почти забытые блюда украинской кухни

Это простое печенье, которое готовили из пресного теста на яйце и сыворотке или масленке. Тесто для вергунов готовили тонким лепешком, резали на прямоугольники или ромбы, в которых делали внутренний надрез. Затем выворачивали внутрь надреза раз или два и жарили в кипящем масле до золотистого цвета. Вергуны готовили девушки на вечерницы, хозяйки для колядников, бабки-повитухи для внуков.

Как можно влететь на 850 гривен

Украинцам рассказали, какие штрафы угрожают за переход дороги не на "зебре".

Валерий Залужный и Лина Костенко – почетные граждане Киева

Киевский городской совет проголосовал за присвоение звания Почетный гражданин...

В Киеве создадут рейтинг локальных проблем

Опыт не нов, и КГГА пользуется в нем наработками немецких коллег: там такие инициативы мобилизуют местное население и помогают подтягивать проблемные районы до общегородского уровня.

Соревнования организуют КПИшники

В Киеве впервые за 20 лет состоится Чемпионат Украины по шахматам среди студентов вузов.

Поделиться

Временная контрольная комиссия Киевского городского совета по вопросам обеспечения киевлян, участвующих в АТО, согласовала проект решения создания Киевского городского центра предоставления услуг участникам боевых действий.

Центр розміщуватиметься в будівлі мерії на вул. Хрещатик, 36. Передбачається, що він допомагатиме учасникам АТО в отриманні пільг, забезпеченні соціальних гарантій, лікуванні, адаптації, реабілітації. Також планується, що відповідний міський центр сприятиме учасникам бойових дій в працевлаштуванні, професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації тощо.

“У Київській міській державній адміністрації є 115 кімната. На сьогоднішній день це інформаційний центр надання консультацій учасникам АТО. Ми фактично поглинаємо цей центр. Також в кожному районному центрі соцзахисту буде представник від цього центру, який контролюватиме ведення реєстру і надаватиме відповідні послуги учасникам АТО. Також там з’ясовуватимуть потреби наших героїв. Зокрема, складатимуть перелік бійців, які потребують протезування, відпочинку в санаторіях, вирішення квартирного чи земельного питання. Акцентуватимуть увагу й на психологічній реабілітації атошників”, — зазначив голова ТКК з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО, Юрій Дідовець.

“Центр об’єднуватиме всіх учасників бойових дій. Він співпрацюватиме також з районними волонтерськими організаціями, громадськими організаціями учасників АТО тощо. Після того, як боєць звернувся до такого центру зі своїм питанням, центр перенаправлятиме проблему до відповідних департаментів, які власне і реалізовуватимуть поставлені завдання. Тобто, фактично, департаменти є виконавцями замовлень”, — пояснює член ТКК з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО, Олесь Маляревич.

Відповідний проект рішення мають також розглянути постійні комісії Київської міської ради з питань власності та з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.