У Деснянському районі Києва 29 липня розпочалися масштабні безпекові заходи, які проводить Служба безпеки України спільно з Нацполіцією. Перевірки проходять у межах відпрацювання контрдиверсійних заходів і торкаються як приватного, так і громадського простору.
Що саме перевіряють
Силовики оглядають:
- помешкання та офіси;
- місця загального користування у багатоповерхівках;
- заклади громадського обслуговування;
- транспортні засоби, які перебувають у районі проведення заходів.
Також перевіряють документи у громадян, які перебувають у зоні дії спецоперації.
«Основною метою відпрацювань є перевірка антитерористичного (контрдиверсійного) захисту місць масового перебування людей», — повідомили в Головному управлінні СБУ у місті Києві та Київській області.
Можливі обмеження
Правоохоронці попередили, що на час перевірок можливі тимчасові незручності:
- обмеження проходу та проїзду вулицями;
- огляд автомобілів;
- перевірка особистих документів.
СБУ просить мешканців та гостей столиці зберігати спокій, не перешкоджати роботі правоохоронців і мати при собі документи, що посвідчують особу.
Нагадування щодо воєнного стану
Усі дії силовиків здійснюються з урахуванням чинного правового режиму воєнного стану. У відомстві також нагадали про необхідність дотримання комендантської години.
«СБУ закликає людей із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців», — йдеться в офіційному повідомленні.


