Шахова висунули у мери Києва від “Нашого краю”

Читайте також

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

ДТЕК оприлюднив графіки відключення світла на 18 листопада

На Київщині діятимуть графіки погодинних відключень світла.

У Києві шахраї збирали донати від імені відомого Героя України

Шахраї створили низку фейкових акаунтів під іменем українського воїна і збирали донати нібито на підтримку ЗСУ.

НБУ не планує вводити купюри 2000 і 5000 грн

Національний банк України офіційно підтвердив, що не ухвалював жодних рішень щодо запровадження в обіг нових банкнот номіналом 2000 чи 5000 гривень.

Поділитися

Київський осередок політичної сили «Наш край» висунув свого кандидата в мери та представив майбутніх кандидатів до столичної міської ради. За головне крісло столиці на виборах 25 жовтня буде боротися лідер «Нашого краю», народний депутат Сергій Шахов.
Шахов
Про це стало відомо в ході Загальних зборів Київської міської організації політичної сили «Наш край», які відбулися 22 вересня. З’їзд відкрився державним гімном.
Виступаючи, Сергій Шахов наголосив, що у всіх органах влади дуже мало людей, які дійсно розбираються в тому, що має бути в основі розвитку міста та країни.
«Наша команда – це команда господарників і професіоналів, – зауважив Сергій Шахов. – І тому ми переконані, що, здобувши перемогу на місцевих виборах, ми зможемо забезпечити розвиток Київа, а кожному його жителю – корінному та новому – забезпечити комфорт і соціальний захист».
На зборах представили тих, хто балотуватиметься в депутати Київської міської ради. Серед них – відомі освітяни, вчителі, підприємці, юристи, лікарі. Загалом 120  кандидатів.
«Переконаний в тому, що тут зібралися фахові люди, господарники, які можуть об’єднати Київ не заради політики, а заради людей. І сьогодні ця команда йде на місцеві вибори, щоб творити майбутнє країни, міста, не гаслами і політичними гаслами, а реальними справами», – додав Шахов.