Шахова висунули у мери Києва від “Нашого краю”

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

Київський осередок політичної сили «Наш край» висунув свого кандидата в мери та представив майбутніх кандидатів до столичної міської ради. За головне крісло столиці на виборах 25 жовтня буде боротися лідер «Нашого краю», народний депутат Сергій Шахов.
Шахов
Про це стало відомо в ході Загальних зборів Київської міської організації політичної сили «Наш край», які відбулися 22 вересня. З’їзд відкрився державним гімном.
Виступаючи, Сергій Шахов наголосив, що у всіх органах влади дуже мало людей, які дійсно розбираються в тому, що має бути в основі розвитку міста та країни.
«Наша команда – це команда господарників і професіоналів, – зауважив Сергій Шахов. – І тому ми переконані, що, здобувши перемогу на місцевих виборах, ми зможемо забезпечити розвиток Київа, а кожному його жителю – корінному та новому – забезпечити комфорт і соціальний захист».
На зборах представили тих, хто балотуватиметься в депутати Київської міської ради. Серед них – відомі освітяни, вчителі, підприємці, юристи, лікарі. Загалом 120  кандидатів.
«Переконаний в тому, що тут зібралися фахові люди, господарники, які можуть об’єднати Київ не заради політики, а заради людей. І сьогодні ця команда йде на місцеві вибори, щоб творити майбутнє країни, міста, не гаслами і політичними гаслами, а реальними справами», – додав Шахов.