Що подорожчало в Києві найбільше

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

У травні 2024 року споживчі ціни у м. Києві, порівняно з квітнем 2024 року, зросли на 1,8%.

Загалом по Україні за вказаний період ціни зросли на 0,6%. У Києві з початку року споживчі ціни зросли на 4,5%, у цілому по Україні – на 2,0%.

Про це повідомляє портал “Коментарі” з посиланням на інформацію Головного управління статистики у м. Києві.

На споживчому ринку столиці у травні ціни на харчові продукти та безалкогольні напої зросли на 3,2%. Найбільше – на 20,1% – подорожчали фрукти. На 5,3 – 0,4% зросли ціни на макаронні вироби, овочі, рибу та продукти з риби, м’ясо та м’ясопродукти, сир і м’який сир (творог), цукор, масло.

Водночас на 11,3% подешевшали яйця, на 4,8 – 0,4% знизилися ціни на молоко, безалкогольні напої, соняшникову олію, хліб. Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,5 %, у тому числі на тютюнові вироби – на 1,6 %, алкогольні напої – на 1,3 %.

Одяг і взуття подешевшали на 1,3%, за рахунок здешевлення одягу на 3,0%. Ціни на транспорт зросли на 2,1% в основному через подорожчання проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті на 2,7 %.