Що потрібно знати батькам, якщо їхні діти-підлітки хочуть знайти роботу?

Опубліковано: 28/12/2021 18:14
Автор: admin
Рубрика: Статті

Перед кінцем навчального року багато дітей підліткового віку замислюються над пошуком роботи, але тут їх можуть чекати неприємності. Що потрібно знати батькам, щоб уникнути зустрічі з несумлінним роботодавцем? По-перше, не варто довіряти рекрутерам, які обіцяють високу оплату праці без будь-якого оформлення трудових відносин. Дитячу працю чітко регламентує Трудовий кодекс.

Перелік дитячих професій збільшується з року в рік, робота в інтернеті для підлітків, знайдена за допомогою сервісу OLX Робота, — тому підтвердження.

дівчинка-школярка

Перелік онлайн-вакансій для підлітків

Робота онлайн — чудовий спосіб для дитини накопичити кошти на кишенькові витрати, а також виховати у собі працьовитість та усидливість. До того ж освоївши у ранньому віці якусь професію, перед підлітком відкриваються гарні перспективи у майбутньому, адже всесвітня павутина застосовується у всіх сферах.

Серед дітей підліткового віку найбільш популярні підробітки:

  • у соціальних мережах — робити репости, ставити лайки, залишати коментарі, для цього слід зареєструватися на відповідному сервері та приступати до виконання завдань;
  • публікація контенту — оптимізація текстової інформації, її публікація, вибір графічних зображень;
  • написання текстів — копірайтинг є одним із популярних способів заробітку серед підлітків;
  • транскрибація — розшифровка відео- та аудіофайлів, переведення їх у текстову інформацію;
  • платні опитування — на просторах інтернету багато компаній, які збирають статистику, пропонують заповнити анкету за гроші.

Найпростіший варіант — підробіток на розгляді капчі. Платять за таку роботу дуже мало, але для школяра це непоганий варіант.

Заробіток для підлітка без інтернету

Основне завдання в цьому випадку — підшукати за допомогою сервісу OLX Робота вакансію зі зручним графіком, яка дозволяє поєднувати працю з навчанням, не пропускаючи при цьому заняття. Це завдання не з легких. Але багато рекрутерів віддають перевагу підліткам, даючи їм можливість розкрити свої здібності та проявити себе. Для школяра підійдуть вакансії аніматора, промоутера, кур’єра чи продавця у пункти швидкого харчування. Іноді трапляються пропозиції щодо вигулу собак за гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне