Шляхопроводи біля «Почайної» капітально відремонтують

Для поліпшення безпеки всіх учасників дорожнього руху капітально відремонтують шляхопроводи на перетині вулиці Богатирської та Оболонського проспекту в Оболонському районі столиці. Відповідний робочий проект затверджено розпорядженням КМДА.

Реалізація проекту дасть змогу суттєво покращити якість транспортного обслуговування в районі станції метро «Почайна». Зокрема, передбачено оновлення шляхопроводу на вулиці Богатирській – магістральній вулиці загальноміського значення регульованого руху, модернізація дорожнього покриття та тротуарів. Фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок столичного бюджету. Капітальний ремонт триватиме з урахуванням експертного звіту Державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція».

Нагадаємо, що торік у Києві відремонтували майже 300 кілометрів доріг, а загалом протягом останніх років оновлено понад 830 кілометрів столичних доріг, 26 мостів і шляхопроводів. Цього ж року на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг у столиці, з урахуванням субвенції з Держбюджету, закладено близько 1,5 млрд гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне