Шоу «ХЕЛЛОВІН. ЦИРК ГАРБУЗІВ»

Чи знаєте ви, що 5 листопада 1960 року на площі Перемоги, що в історичному урочищі Євбаз, програмою «Для вас, кияни!» урочисто було відкрито будівлю Київського цирку?

Створений архітектором Валентином Жуковим за безпосередньої участі першого директора цирку Бориса Черненка проєкт втілився у найбільшу купольну споруду міста та з часом став визначною архітектурною спорудою столиці України.

Ось вже 62 роки Національний цирк України є улюбленим місцем дозвілля, своєрідною Меккою сімейного свята малих і дорослих киян та гостей української столиці. За цей період будівля набула статусу архітектурної пам`ятки міста.

Київський цирк по праву здобув світову славу і навіть у важкі часи пандемії та військової агресії презентує номери та атракціони, що складають скарбницю сучасного циркового мистецтва.

Сьогодні Національний цирк – єдиний із семи державних цирків України відновив процес створення та показу циркових вистав! Споруда залишається не тільки архітектурною прикрасою Києва, але й стверджує життєдіяльність українською столиці!

Свій 62 сезон митці вирішил и відмітити у незвичний спосіб! Шоу «ХЕЛЛОВІН. ЦИРК ГАРБУЗІВ» – нова програма, яка поєднує в собі витоки європейської обрядової культури в українському контексті та презентує це засобами традиційного циркового мистецтва!

Редакція портала Київ1 відгукнулася на запрошення керівництва Національного цирка України познайомитися із ексклюзивною програмою та подивитися на частково відремонтовану будівлю, тематично оформлене фоє з містичними фотозонами, оригінальний аквагрим, розіграш квитків за найкращий костюм та інші сюрпризи.

Ось що побачив смартфон нашого спеціального кореспондента.

Наприкінці наші щирі поради. Життя продовжується. Малюки повинні радуватися, поки дорослі вирішують свої проблеми. Тож порадуйте своїх малюків та самі згадайте своє дитинство, пориньте у чарівний світ магії циркового мистецтва, тим більше, що ціна квитків дуже демократична (найдешевші – еквівалент двох філіжанок кави!)

У листопаді (12-13, 19-20, 25-27) – грудні (3-4, 10-11) на вас чекає цікава програма “ЦИРК тиГРА. Шоу сміливих”, а вже з 17 грудня розпочинається циркова казка “Щасливого Різдва”.

Більше інформації дивиться на сайті – Національний цирк України (circus.kiev.ua)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне