Шоу велетенських фонтанів

З 29 вересня по 9 грудня манеж Національного цирку України пішов… під воду і перетворився на чарівне дзеркальне озеро. До столичного цирку завітала нова міжнародна програма «Шоу велетенських фонтанів».

А прикрашає яскраве дійство – гігантський мега-фонтан, який сягає 26 (!) метрів і сяє яскравими барвами веселки.

Серед танцюючих фонтанів та водограїв працюють талановиті майстри циркової справи, які вражають високою майстерністю у підкоренні повітряного та водяного простору, а також дивувють глядачів різноманітністю і різножанровістю циркових номерів.

Під куполом цирку літають не лише повітряні гімнасти, а і… кумедні мавпочки, які прилетіли до цирку на дирижаблях, немов з відомого роману Жуля Верна. Мавпочки-капуцини та павіани дивувають вокальними та музичними здібностями, а також демонструють уміння керувати тепловим потягом як досвідчені машиністи.

З Південної Америки на гастролі приїхали колючі дикобрази, які підготували для глядачів багато сюрпризів та несподіванок.

А також у новій шоу-програмі виступатимуть декоративні голуби-павичі з ажурними хвостиками, які вражатимуть синхронними польотами та унікальними трюками.

 

 

Масштабне шоу, яке підкорило міліонні серця глядачів ближнього зарубіжжя вже вУкраїні! Це перша така унікальна нагода стати свідком видовищного дійства, отож мерщій за квитками на нову програму, яка вперше приїхала на гастролі до України!!!   

Ось як починається феєрія.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне