Скільки триватимуть відключення світла 2 липня

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

У вівторок, 2 липня, будуть задіювати одночасно три черги відключень електроенергії протягом усієї доби.

Про це повідомив Сергій Коваленко – генеральний директор енергетичної компанії Yasno, що входить до Групи ДТЕК.

Українці поцікавилися, що означає “будуть задіюватися три черги відключень одночасно упродовж всієї доби”.

“Минулого тижня кожен день було по три черги, але не увесь день. Завтра (2 липня) буде три черги увесь день. Це означає, що будуть працювати графіки в чорній та в сірій зоні”, – пояснив Коваленко у коментарях під своїм дописом у Facebook.

За його прогнозом, завтра на добу світла не буде в середньому від 8 до 12 годин.