Слідом за машинами військових в Україні почали підпалювати автомобілі поліції

Читайте також

У Києві шахраї збирали донати від імені відомого Героя України

Шахраї створили низку фейкових акаунтів під іменем українського воїна і збирали донати нібито на підтримку ЗСУ.

НБУ не планує вводити купюри 2000 і 5000 грн

Національний банк України офіційно підтвердив, що не ухвалював жодних рішень щодо запровадження в обіг нових банкнот номіналом 2000 чи 5000 гривень.

Ризики для електротранспорту Києва

Повна зупинка метрополітену малоймовірна, але можливі тимчасові обмеження всього електротранспорту.

У жовтні ціни в Києві зросли на 1,4%: столиця випереджає країну

У жовтні кияни відчули помітне подорожчання продуктів і товарів першої необхідності.

Графіки відключень світла 17 листопада

Компанія ДТЕК опублікувала графіки погодинних відключень електроенергії на 17 листопада для Києва та Київської області.

Поділитися

У Києві затримали чоловіка, який погодився за 6000 доларів США підпалити два автомобілі поліції.

Про це повідомляється у Фейсбуці Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, 20-річний киянин у месенджері Телеграм отримав замовлення за гроші спалити автомобілі поліції. Він орендував квартиру подобово неподалік райвідділу поліції в Дарницькому районі, замовив у будівельному гіпермаркеті онлайн-доставку запальної рідини. Уночі 26 серпня підозрюваний пішов на парковку, де стояли автомобілі поліції, і вичекав момент, коли нікого не буде поруч. Обливши машини запальною рідиною, він зняв результат на відео та надіслав замовнику.

Надалі чоловік з орендованої квартири переїхав у хостел і чекав, поки замовник підпалу перерахує йому на картку обіцяні гроші. Однак йому нічого не заплатили.

За процесуального керівництва Дарницької окружної прокуратури Києва чоловікові повідомили про підозру в умисному підпалі двох автомобілів поліції (ч. 2 ст. 194 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 10 років.