Стадіон у Парижі збожеволів після стрибка Магучіх

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Магучіх із першої спроби побила світовий рекорд, підкоривши планку на висоті 2,10 м. Французькі вболівальники прийшли у дикий захват, кричачи та аплодуючи нашій співвітчизниці.

Як повідомляв OBOZ.UA, Ярослава Магучіх не змогла стримати емоцій після того, як встановила світовий рекорд у стрибках у висоту. Підкоривши планку на позначці 2,10 наша співвітчизниця у захваті почала кричати та бігати стадіоном.

Паризький стадіон “Себастьян Шарлеті” влаштував овації Ярославі Магучіх після її виступу на етапі Діамантової лізи. Глядачі, які прийшли повболівати за легкоатлетів, влаштували фірмове божевілля після рекордного стрибка українки.