Станції метро змінять роботу через футбол

Читайте також

У «Дії» з’явилася нова військова облігація — «Феодосія»

Відсьогодні в застосунку «Дія» стала доступною для придбання нова військова облігація з назвою кримського міста.

«Ми не можемо пересувати ноги кожному меру»: Зеленський розкритикував підготовку Києва до зими

Президент Володимир Зеленський висловив незадоволення темпами підготовки столиці до опалювального сезону та запропонував залучити Олександра Кубракова для допомоги міській владі.

У Києві псевдоворожки ошукали дружин загиблих воїнів на 1,4 млн гривень

У столиці викрили групу шахрайок, які під виглядом «магічної допомоги» виманювали великі суми грошей у людей, що перебувають у вразливому стані.

Схеми на «Укрзалізниці»: квитки по 500 євро та штучний дефіцит

Правоохоронці завершили розслідування масштабної корупційної схеми у виробничому підрозділі станції «Київ-Пасажирський».

Коли вимкнуть опалення у Києві

Київ пережив одну з найскладніших зим в історії.

Поділитися

3 серпня з 18:00 до 19:00 в роботу деяких станцій метро буде внесено зміни у зв’язку з проведенням футбольного матчу між “Динамо” та “Шахтарем” на НСК “Олімпійський”. Про це повідомили в КП «Київський метрополітен».

Так, станція метро «Олімпійська» не працюватиме, «Площа Льва Толстого» закривається на вхід, а «Палац спорту» – на вихід.

Після 20:30 можливе обмеження для пасажирів на вхід до цих станцій.

Як зауважили в «Київському метрополітені», такі дії дозволять уникнути масового скупчення пасажирів на платформах станцій.