Українки безкоштовно запрошуються на саміт у Варшаву

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Шостий щорічний саміт “Перспективи жінок у технологіях” (Perspektywy Women in Tech Summit 2024) відбудеться 12-13 червня у Варшаві (EXPO XXI). Очікується, що як і минулого року, гостями буде близько 10 тисяч учасниць і учасників із понад 80 країн. Українським студенткам ІТ та технічних спеціальностей надаються безкоштовні квитки.

Місце для дискусій

Perspektywy Women in Tech Summit вкотре стане місцем дискусій, випереджаючи теми, зазвичай обговорювані на технологічних конференціях.

Нагадаємо: саме саміт був першою в Польщі масштабною подією, яка мала позитивний вплив на клімат – організатори конференції з 2022 року враховують, зменшують і компенсують викиди парникових газів, пов’язані з проведенням події. Цього року вони першими активно приєднаються до програми щодо відновлення водно-болотних угідь.

Українки запрошуються на технологічний саміт у Варшаві

Факти про PWiTS

Декілька даних про PWiTS:

  • Подія відбудеться вшосте, триватиме два інтенсивних дні на п’яти сценах і передбачає проведення шестидесяти майстер-класів.
  • Квантові обчислення, взаємодія “людина-машина”, нейрорізноманіття, наука про дані, штучний інтелект та машинне навчання, глибокі технології, хмарні рішення, цифрова екологія та кібербезпека – ключові теми, які будуть обговорюватися, хоча перелік значно ширший.
  • Саміт збере разом понад 10 000 студенток, фахівців та лідерок зі світу нових технологій.
  • 500 найкращих експертів з галузі та 100 найбільших технологічних компаній зголосилися до участі.
  • Тут відбудеться величезна Ярмарка Кар’єри з безліччю привабливих вакансій та галузевим нетворкінгом!

Конференція Perspektywy Women in Tech Summit за останні кілька років стала найбільшою подією для жінок у IT@Tech в Європі та Азії. У професійному середовищі захід сприймається як постійне місце зустрічей осіб C-level,професіоналок та студенток нових технологій. Щороку під час PWiTS організатори оголошують список ТОП-100, найкращих експерток, що спеціалізуються в різних галузях технологій, науки та інновацій (ШІ, хмарні обчислення, 5G, кібербезпека). У 2024 р. темою ТОП-100 стане data science.

Некомерційність

Конференція PWiTS некомерційна – для студенток технічних і точних спеціальностей, інформаційних технологій з Польщі й України, надаються безкоштовні квитки через форму для жінок подану нижче.

Цього року, як і минулого, ми хочемо підтримати жінок з України, тому організатори дають можливість жінкам, які працюють в IT/Tech, навчаються на курсах IT або хочуть розпочати кар’єру в цій сфері, шукають можливостей розвитку та побудови мережі контактів, зробити перші кроки в цьому напрямку, відвідати конференцію безкоштовно.

Вони можуть подати заявку за посиланням STEM WOMEN FREE TICKETS. У формі є можливість вибрати формат – долучитися онлайн.

Запрошуємо у EXPO XXI у Варшаві (ul. Prądzyńskiego 12/14), на подію яка є феноменом в масштабах Європи!

За додатковою інформацією запрошуємо за посиланням: https://womenintechsummit.pl/

Надзвичайні новини

Спеціальним гостем на Perspektywy Women in Tech Summit буде Gitanjali Rao – молода винахідниця, авторка та натхненна співрозмовниця, яка просуває STEM на всесвітньому рівні. У 2020 р. G.Рао була визнана журналом TIME дитиною року за свої винаходи та проведені нею майстер-класи STEM.

Серед її винаходів:

  • Kindly, додаток для боротьби з кібербулінгом;
  • Tetyda, інноваційний інструмент для виявлення забруднення питної води свинцем;
  • Epione, пристрій для ранньої діагностики залежності від опіоїдів.

Вона отримала звання “30 Under 30 in Science” від журналу Forbes (2019), звання “Топ молодий інноватор” та молодий адвокат UNICEF у 2021 р. на Всесвітній виставці у Дубаї (за використання науки для вирішення соціальних проблем), а також нагороду Мухаммеда Алі Гуманітарія та Мартіна Лютера Кінга за безкорисливе служіння студентам-біженцям. Вона також авторка книги “Посібник молодого інноватора з STEM”, яка перекладена на 6 мов. Наразі Рао є студенткою першого курсу в Массачусетському технологічному інституті.

Організатор

Fundacja Edukacyjna Perspektywy (Освітня Фундація Perspektywy) – відома неприбуткова організація, яка об’єднує та підтримує жінок у технологіях, науці та інноваціях на теренах Європи та Центральної Азії, а також співпрацює з понад 100 найбільшими технологічними компаніями та найкращими технічними університетами в Польщі.

Організація проводить низку надихаючих заходів для молодих жінок у технологіях та науці: IT for SHE, LeaderSHEp Academy, Shesnnovation Academy, Dziewczyny do nauki!, Dziewczyny w grze, а також стипендійну програму для студенток, які вивчають інформатику, “Nowe technologie dla dziewczyn”.

На останню програму можуть податися студентки з України, які розпочнуть навчання на напрямках STEM цього року в Польщі.

У більшість заходів фундація вбудовує елемент менторства, тому що вірить у цінність подібних відносин – коли люди з досвідом хочуть ним ділитися з дівчатами, які мають потенціал. Упродовж 17 років організація підтримує дівчат у виборі технічних та інформатичних напрямків в рамках найбільшої в Польщі акції Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!