“Сузір’я” покаже “Дивний світ театру”

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Прем`єра Майстерні театрального мистецтва “Сузір’я” “Дивний світ театру” за п’єсою Марселя Мітуа відбудеться 4 та 5 квітня 2017 року о 19.00 у приміщенні КАМТМ «Сузір’я» (на основній сцені).

«Весь світ театр, і люди в ньому актори», – стверджував класик Уільям Шекспір.
Любовний трикутник, учасники якого – актори. Вони завжди трошки грають ролі – не тільки на сцені, а й у житті. В них дуже легко розгледіти і самих себе.
У кожної людини в житті виникає когнітивний дисонанс. Це не проста ситуація тому, що є проблема виходу із зони комфорту. І саме ось тутпочинається: ігри в які грають люди і люди, які грають в ігри…
Тож, не втрачайте можливості стати учасниками гри …

Над виставою працювали:
Режисер-постановник – Володимир Борисюк
Художник по костюмах – Віоліна Даренська
Хореограф-постановник – Ольга Семьошкіна
Дійові особи та виконавці:
Сюзанна – З. а. України Тетяна Круліковська
Жан – Антон Вахліовський
Ніколь – Зоряна Цвик
Драматург – Сергій Коршиков

Дивний світ театру