Світла буде небагато у киян 11 грудня

Читайте також

Комунальні витрати зростають

У листопаді 2025 року в Україні зафіксовано чергове зростання комунальних витрат.

Молоко, овочі та яйця подорожчали рекордно

У жовтні Київ зафіксував помітне прискорення інфляції, з різким зростанням цін на ключові продукти.

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

ДТЕК оприлюднив графіки відключення світла на 18 листопада

На Київщині діятимуть графіки погодинних відключень світла.

Поділитися

Впродовж дня знеструмлюватимуть дві черги одночасно, у деяких групах електроенергії не буде по 8 годин.

У середу, 11 грудня, для Києва та області застосовуватимуть більш жорсткі стабілізаційні відключення світла, ніж напередодні. Для побутових споживачів вони триватимуть до 22:00, і впродовж дня знеструмлюватимуть дві черги киян одночасно. Проте енергетики попереджають, що час застосування та обсяг обмежень протягом доби може змінюватися.

Про це повідомили у НЕК “Укренерго”  та зазначили, що ремонтні роботи на пошкоджених ворогом енергооб’єктах тривають. А поки і для населення, і для бізнесу стабілізаційні відключення триватимуть до 22:00. Але для побутових споживачів до 20:00 світло вимикатимуть двом чергам, а з 20:00 до 22:00 – одній.

світло 1

А от актуальні графіки відключення світла виклали на сайті ДТЕК Київські електромережі. 11 грудня знеструмлення чекають на всі групи, без винятку, а найжорсткіші відключення заплановані у I-й та IV-й групах, де світла не буде по 8 годин. Найкраща ситуація у V та VІ групах – там знеструмлення триватимуть лише 4 години.