Сир дорожчає — сирний продукт наступає: споживачі масово переходять на дешевші альтернативи

Читайте також

В Україні зросла середня зарплата

Середня зарплата в Україні у лютому 2026 року зросла до 28 321 грн.

6,5 млн гривень на фіктивних угодах: у Києві Нацполіція викрила масштабну схему незаконної перереєстрації авто

Злочинна група, до складу якої входили працівники торговельних компаній, оформляла угоди з порушенням процедур та підробляла документи.

В Україні очікується поступове підвищення цін на хліб

Українські виробники хліба планують підвищити вартість своєї продукції приблизно на 5%.

Великий сольний концерт The Unsleeping в клубі Atlas

Буде звичайний пацанський сольник: з гітарами, барабанами, нормальним навалом і твоєю улюбленою зграєю зухвалих кіберготичних глем-рокерів у шкіряних штанях.

Перегляд горору Рідлі Скотта «Чужий» в America House Kyiv

Це нагода не лише переглянути класику кінематографа, а й повпрацювати над англійською, обговорюючи теми виживання в ізоляції та вразливості перед невідомим

Поділитися

З початком осені українські сировари традиційно очікують пожвавлення продажів. Однак цього року сезонні надії може зіпсувати цінова ситуація: на фоні здешевлення сиру в ЄС (мінус 8% у серпні), вітчизняні виробники, навпаки, планують підвищити ціни — орієнтовно на 5%.

Подорожчання українського сиру вже дає свої наслідки: імпорт зростає, а полиці магазинів усе частіше займає сирний продукт — дешевша альтернатива, яка стрімко набирає популярності серед споживачів.

Завдяки нижчій вартості саме сирний продукт зараз демонструє найдинамічніше зростання реалізації. Для багатьох покупців саме ця продукція стає єдиним доступним варіантом на фоні постійного подорожчання «справжнього» сиру.

У таких умовах сировари змушені ділити ринок не тільки з імпортом, а й з конкурентами в межах країни, які роблять ставку на більш доступний формат. Очікується, що тренд на зростання споживання сирного продукту збережеться й надалі.