Театр імені Івана Франка запрошує на історичні вистави онлайн

Читайте також

Графік роботи київського метро на 2024

Київський метрополітен працює із 6:00 ранку до 23:00 ночі. Найраніший поїзд стартує о 5:30 ранку на синій гілці метрополітену. В режимі укриття підземні станції працюють цілодобово.

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Балерина зібрала понад мільйон доларів

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Поділитися

Під час карантину театр Франка відкриває доступ до записів архівних вистав. Протягом наступних тижнів на франківському youtube-каналі (https://www.youtube.com/channel/UC6PLkJPkrioar9d_FUuNf3A?view_as=public) глядачі безкоштовно зможуть побачити найкращі вистави усіх часів.
  • 20 березня – “В степах України” О. Корнійчука (режисер Г. Юра), 1940
  • 23 березня – “Касандра” Лесі Українки (режисер С. Сміян), 1970
  • 26 березня – “Крила. Вечір з Богданом”, ювілейний вечір з нагоди 75-річчя від дня народження Богдана Ступки, 2016
  • 29 березня – “Цар Едіп” Софокла (режисер Р. Стуруа), 2004
  • 31 березня – “Украдене щастя” І. Франка (режисер Г. Юра), 1940
  • 3 квітня – «Легенда про Фауста» Шпіса, Марло, Гейсельбрехта (режисер Андрій Приходько), 2008
За традицією початок вистав о 19:00, посилання на трансляцію з’являтиметься на сторінці театру у мережі фейсбук о 18:55.
Крім вистав, театр планує показати бенефіси акторів та режисерів театру Франка, зокрема Богдана Бенюка, Степана Олексенка, Богдана Ступки.
Для тих, хто думає, що почитати,  на сайті театру працює онлайн-бібліотека: http://ft.org.ua/ua/about/history/library