Технологічна конференція PowerUp відбудеться у Києві

Читайте також

У «Дії» з’явилася нова військова облігація — «Феодосія»

Відсьогодні в застосунку «Дія» стала доступною для придбання нова військова облігація з назвою кримського міста.

«Ми не можемо пересувати ноги кожному меру»: Зеленський розкритикував підготовку Києва до зими

Президент Володимир Зеленський висловив незадоволення темпами підготовки столиці до опалювального сезону та запропонував залучити Олександра Кубракова для допомоги міській владі.

У Києві псевдоворожки ошукали дружин загиблих воїнів на 1,4 млн гривень

У столиці викрили групу шахрайок, які під виглядом «магічної допомоги» виманювали великі суми грошей у людей, що перебувають у вразливому стані.

Схеми на «Укрзалізниці»: квитки по 500 євро та штучний дефіцит

Правоохоронці завершили розслідування масштабної корупційної схеми у виробничому підрозділі станції «Київ-Пасажирський».

Коли вимкнуть опалення у Києві

Київ пережив одну з найскладніших зим в історії.

Поділитися

Компанія Glovo та Український фонд стартапів (УФС) організовують щорічну технологічну конференцію PowerUp, яка відбудеться 18 червня в Києві. Захід буде присвячений економічному відновленню України та спрямований на залучення іноземних інвестицій в українські технологічні компанії та стартапи.

Мета конференції — розширити можливості української стартап-екосистеми та сприяти її масштабуванню, привабити іноземних інвесторів та підтримати відновлення економіки України.

Ініціатор створення конференції PowerUp – співзасновник іспанської компанії Glovo, Саша Мішо, який неодноразово відвідував Україну після початку війни та активно просуває ідею посилення іноземних інвестицій в українські стартапи.

“Україна — один з найбільших ринків для Glovo та, попри війну, залишається потужною ареною для ведення бізнесу. Тут є унікальне поєднання талантів і стартап-культури, а місцеві підприємці знову і знову демонструють дивовижну стійкість і силу під час війни. Ми хочемо довести іноземним інвесторам, що в українську стартап-екосистему варто продовжувати інвестувати, тому разом з УФС та технологічними партнерами створили конференцію PowerUp”, – коментує Саша Мішо, співзасновник Glovo.

Перша частина конференції складатиметься з трьох панелей, які об’єднають лідерів топових українських технологічних компаній, керівників інституцій та венчурних фондів, представників державних установ, а також експертів галузі у дискусіях на теми:

Як заснувати компанію та масштабувати її за межі України;
Як керувати компанією в Україні всупереч негараздам та мати успішний бізнес;
Чому досі вигідно інвестувати в українські компанії та розвивати таланти.

Окремою частиною конференції є Glovo Startup Lab — щорічний конкурс стартапів, який Glovo вже другий рік поспіль проводить у партнерстві з УФС. Цього року обиратимуть трійку кращих стартапів у сфері технологій серед 10 команд, який пройшли відбір. Переможці отримають до 20 тисяч євро та стажування від команди Glovo в Барселоні або онлайн.

Серед гостей будуть ключові стейкхолдери української технологічної екосистеми та представники IT спільноти.

Конференція відбудеться 18 червня в центрі Києва, з 10:00 до 17:00.

Реєстрація на конференцію: https://cutt.ly/Tey1t1Dg