Торгівельно-розважальні центри від Почайни до Троєщини

Якщо їхати від станції метро Почайна, яка ще донедавна називалася Петрівкою, до великого житлового масиву Вигурівщина-Троєщина на лівому березі Дніпра, то уздовж усього шляху ви побачите цілий ряд торгівельно-розважальних закладів, де можна купити будь що – від їжі до автомобілів, отримати безліч розваг та сходити у кіно.

Почайна метро

Почайна чи Петрівка?

Петрівка є 20-тою станцією Київського метрополітену, яка розташована на Оболонсько-Теремківській лінії між станціями «Оболонь» та «Тараса Шевченка». Відкрита 19 грудня 1980 року, тобто їй якраз виповнюється 40 років.

Протягом двох місяців весною 2017 року відбулося громадське обговорення пропозиції щодо перейменування станції «Петрівка» на «Почайну» на честь однойменної легендарної притоки Почайна річки Дніпро. За результатами обговорення більшість учасників підтримали перейменування станції. Це сталося вже через рік. 25 жовтня 2018 року на колійній стіні було встановлено нову назву станції «Почайна».

Справа у тому, що назва Петрівка походить від однойменної залізничної станції, яка розташована тут же та названа на честь більшовика Григорія Петровського, який увійшов в історію як один із організаторів боротьби проти української Центральної ради та активний прихильник «червоного терору» й сталінських репресій.

А ось Почайна, яка вже майже зникла, вважається офіційним місцем хрещенням Русі. Київський князь Володимир, за свідченнями літописів, хрестив своїх співвітчизників саме у її водах. Тому звичайно, що саме ця назва більше підходить як до місцевості, так і до станції метро.

Північний міст

З правого берега на лівий

Отже, рухаємось у бік Північного мосту проспектом Степана Бандери і дивимося, що знадиться праворуч. До речі, що донедавна міст та проспект називалися Московськими. Як то кажуть, коментарі зайві.

Спочатку йдуть торгівельні точки, що відносяться до ринку Почайна. Тут і одяг, і книги, і їжа. Далі трохи у бік йде торгівельний центр Макрос, де можна придбати фірмовий одяг. Якщо ж продовжувати рухатися по проспекту, вас зустріне ТРК Plazma, де можна купити акційне фірмове спортивне взуття відомих брендів. Тут є й боулінг, а також спортивний клуб.

Далі починається автозона, де зосереджені павільйони відомих виробників. Це, насамперед, КІА на Петрівці kia.net.ua, Віннер Автомотів, Тойота Сіті Плаза та Лексус Сіті Плаза. За ними – Автосоюз, дилер Wolkswagen. І ось проїжджаємо повз великого супермаркета Metro Cash&Carry.

Наближаючись до Північного мосту, бачимо великий ТРЦ Блокбастер, у якому є багато розваг та магазинів. При чому, він складається з двох частин. Особливо, вражає своєю площею друга секція – Блокбастер Мол.

Тут є:

  • Планета кіно
  • боулінг-клуб
  • ролердром
  • картинг-центр
  • арена лазерних боїв
  • дитячий розважальний парк “Кідландія”
  • дзеркальний лабіринт
  • та багато чого іншого не менш цікавого

А далі вже йде Північний міст, що перетинає острів Муромець з пляжами, де можна відпочити влітку, а за ним йде теж велий ТРЦ Skymall. Далі праворуч Райдужний масив, а ліворуч – велика Троєщина, яка все чекає на метро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне