Тролейбуси з автономним ходом надійшли у Київ

Два перших тролейбуси з автономним ходом «Богдан-Т701.17» надійшли до Києва. Головна особливість тролейбусів – наявність системи автономного ходу, встановлена додатково. В результаті тролейбус може пересуватися без під’єднання до контактної мережі.

З опущеними штангами тролейбуси з автономним ходом «Богдан-Т701.17» можуть проїхати до 20 км. Цього цілком достатньо, щоб об’їхати, наприклад місце ДТП або дістатися до найближчої зупинки в разі відключення електрики в контактній мережі.

Тролейбуси з автономним холодом «Богдан-Т701.17» мають низькопідлоговий кузов довжиною 11,96 м (є варіанти 12,67 м). Салон розрахований на перевезення 105 пасажирів (місць для сидіння 34), в тому числі людей з обмеженими можливостями. Можлива установка кондиціонера в кабіні водія і в салоні, а також системи відеоспостереження.

Тролейбус обладнаний асинхронним електромотором потужністю 180 кВт з транзисторної системою управління на IGBT-модулях, з системою рекуперації. Підвіска коліс – пневматична, передня незалежна. Встановлено мости і рульової управління фірми ZF. Всього в Київ, згідно виграному тендеру, «Богдан» має поставити чотири десятки машин «Богдан-Т701.17».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx