У Бабиному Яру щоп”ятниці проходить особлива церемонія відкриття символічної синагоги

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Щоп’ятниці о 17:00 у кожного охочого є можливість побачити особливу церемонію відкриття символічної синагоги «Місце для роздумів» у Бабиному Яру.

Це 11-метрова конструкція у вигляді книги, яка відкривається та закривається за допомогою спеціальних механізмів. Синагога виготовлена зі сторічної дубової деревини, яку збирали зі старих закинутих споруд по всій країні, що символізує зв’язок минулого з майбутнім.

Стіни прикрашені візерунками та текстами молитов, які повторюють традиційний розпис старовинних синагог на заході Україні, знищених під час Другої світової війни та Голокосту. Стеля має вигляд карти зоряного неба, що відтворює положення зірок 29 вересня 1941 року — у перший день масових розстрілів у Бабиному Яру.

«Місце для роздумів» можуть відвідати всі жителі та гості Києва.