У Центрах комунального сервісу розпочали роботу POS-термінали для оплати комунальних послуг

Читайте також

Фільм «Я і Фелікс» вже зібрав у прокаті 1,2 мільйона

Після першого тижня прокату стрічки «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик було зібрано 1 296 295 мільйонів гривень.

“Київ Цифровий” буде сповіщати про блекаути за пів години “до”

У ДТЕК попередили, що у Києві можуть застосувати графіки обмеження електричної потужності.

Графік роботи київського метро на 2024

Київський метрополітен працює із 6:00 ранку до 23:00 ночі. Найраніший поїзд стартує о 5:30 ранку на синій гілці метрополітену. В режимі укриття підземні станції працюють цілодобово.

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Поділитися

У 34 точках прийому Центрів комунального сервісу віднині можна оплатити комунальні послуги через POS-термінали. Зазначені точки прийому охоплюють усі 10 районів. Таким чином міська влада розширює спектр зручних і швидких електронних сервісів для оплати «комуналки», які дозволяють оплатити послуги за 5-8 хв. Про це під час тестування роботи терміналів повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Платіж через термінал займає у середньому 5-8 хвилин. Після успішного проведення транзакції працівник Концерну роздруковує чек із терміналу, квитанцію і робить позначку «з системи роздруковано вірно». Проставляється дата, підпис та печатка. Оформлена таким чином квитанція може бути визнана розрахунковим документом, що особливо важливо для людей, які хочуть мати документальне підтвердження платежів», – сказав Петро Пантелеєв.

У квитанції відображена повна інформація щодо платежу: прізвище та адреса платника, період оплати, назва послуги, сума оплати за послугу та сума додаткової комісії, дані лічильників, назва банку, який здійснює переказ коштів, отримувач платежу та його реквізити (копія квитанції).

«Під час тестового періоду роботи POS-терміналів здійснено 282 платежі. При оплаті послуг Концерну (за платні довідки) додаткова комісія не стягується,  при оплаті житлово-комунальних послуг комісія становить 2%. Але ми зараз працюємо над тим, аби забезпечити платежі через термінали Карткою киянина без додаткової комісії», – зазначила генеральний директор Комунального концерну «Центр комунального сервісу».

За словами Петра Пантелеєва, вже майже 70 тисяч киян користуються електронними сервісами для оплати комунальних послуг через сайти муніципальних підприємств – Центру комунального сервісу та КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ).

Адреси  та графік сервісних центрів Концерну, де працюють POS-термінали, можна знайти на сайті Концерну http://cks.kiev.ua/ у розділі «Сервісні центри» з відповідною позначкою. Найближчим часом термінали будуть встановлені у всіх точках прийому споживачів.