У Дарницькому районі Києв пройдуть військові навчання

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

З 6 по 10 травня у Дарницькому районі міста проходитимуть навчання військових, жителів столиці просять не знімати їх та не оприлюднювати відео і фото у мережі.

Як повідомили у Дарницькій райдержадміністрації, участь у навчаннях беруть підрозділи угруповання сил та засобів оборони Києва. До тренувань залучається особовий склад, штатна військова техніка та озброєння.

«Мета навчань – нарощування бойових спроможностей під час підготовки і ведення оборонної операції», – зазначили в РДА.

Нагадаємо, знімати та оприлюднювати відео і фото пересування військових і техніки категорично заборонено.