У Києві частіше відключатимуть воду боржникам

Читайте також

У Києві ями на дорогах перетворили… на мистецтво

У самому серці історичного Подолу, серед старовинних вулиць і будинків, з'явився незвичний арт-проєкт — мозаїки, вмонтовані у дорожні ями.

За лаштунками e-commerce: чому упаковка має важливе значення

Упаковка — це перше, що бачить клієнт, коли бере до рук замовлення з онлайн-магазину. Вона — частина сервісу, візитна картка бренду і водночас гарантія.

Завод Ріхерта на Подолі викупили активісти

Компанія A Development відмовилася від планів забудови території колишнього заводу Ріхерта на Юрковиці

У Київраді безуспішно намагаються приховати сліди “туалетних схем”

15 квітня під час пленарного засідання Київрада розглянула три проєкти рішень щодо скасування землевідводів, які були ухвалені міськрадою у 2024 році.

Поділитися

Кияни заборгували майже 1,5 мільярди гривень за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Про це повідомляє “Київводоканал”.

Зазначається, що найбільша кількість боржників у Дніпровському, Деснянському, Солом’янському районах.

У компанії кажуть, що затятих боржників змушують розрахуватись за послуги двома способами, передбаченими законодавством: обмеження водопостачання в квартирах боржників, а з червня 2024 року – нарахування пені.

Причому кількість відключень місяць від місяця зростає.

Так, протягом липня вже відбулись відключення за 61 адресою у різних районах міста, загальна сума заборгованості цих споживачів становила майже 300 тисяч гривень.

У серпні відключення заплановані у різних районах для більш ніж 400 споживачів, сукупний борг яких становить більше 2 мільйонів гривень.

При цьому “Київводоканал” підкреслює, що не ставить за мету відключення комунальних послуг мешканцям Києва. Мовляв, перед відключенням послуги проводять роз’яснювальні роботи зі споживачами. Через телефонні дзвінки та/або смс-розсилки і поштові повідомлення боржників інформують про наявність заборгованості та шляхи її погашення.

Крім того, компанія заявляє про готовність укладати договори розстрочення заборгованості, для чого власнику квартири необхідно звернутися за адресою: вул. Електротехнічна, 16.

Споживач також може зателефонувати або залишити електронне звернення та отримати консультацію за наступними контактами: e-mail: vpoltavets@vodokanal.kiev.ua нa viber 067-443-70-89; 067-443-70-71.

“У разі систематичних ігнорувань споживачами-боржниками виконання своїх зобов’язань зі сплати за послуги Київводоканалом здійснюється відключення зазначених споживачів від послуг з централізованого водопостачання шляхом перекриття та опломбування запірної арматури трубопроводів холодного водопостачання квартир”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві заборгували за гарячу воду та опалення рекордні 6,5 мільярдів гривень.