У Києві можна отримати професію у сфері data science безкоштовно

В інноваційному містечку UNIT.City стартував соціальний освітній проект з підготовки data science спеціалістів – uData School, де вже з 11 квітня розпочнуть навчатися перші студенти.

Не перший рік світові видання такі як Harvard Business Review та Forbes називають data scientist професією майбутнього. Сьогодні робота з даними вважається однією з найбільш затребуваних та перспективних професій у галузі високих технологій. Так, згідно звітів PwC – кількість вакансій у сфері аналітики зростатиме до 2,7 млн до 2020 року. І це лише в США.

“Ми поставили перед собою амбіційну мету – створити найскладніший курс з Data Analytics, використовуючи кращі напрацювання української математичної школи. Ми прихильники ідеї розвитку технологій в нашій країні, та даємо можливість талановитим людям обирати гідне майбутнє в data science, і не за кордоном, а тут – в Україні”, – підкреслив засновник uData School та керуючий партнер UNIT.Сity Дмитро Єрьомін.

Навчання в uData School безкоштовне, але на кандидатів чекають онлайн та оффлайн етапи відбору. Програма розрахована на 6 місяців інтенсивного вивчення поглиблених математичних та спеціалізованих курсів по роботі з великими даними. Вже з третього місяця студенти зможуть отримати стипендію та паралельно з навчанням розпочати стажування на реальних бізнес проектах. Усі випускники гарантовано отримають цікаві пропозиції щодо працевлаштування.

“Важливо розуміти, що спеціалісти по роботі з даними – не програмісти”, – розповідає Ірина Зайцева, керівник проекту uData School, – “Це, в першу чергу, талановиті математики з глибокими крос-дисциплінарними знаннями та надзвичайними аналітичними здібностями.”

Потрапити на програму може кожен, хто знає вищу математику та основи програмування будь-якою мовою. Відбір кандидатів на програму вже розпочався і триватиме до 30 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне