У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Читайте також

“Укрпошта” торгуватиме… ковбасою

Державний поштовий оператор України "Укрпошта" робить кроки з диверсифікації своєї діяльності в умовах зниження доходів. Як розповів в інтерв'ю Forbes Ukraine генеральний директор компанії Ігор Смілянський, найближчим часом у відділеннях пошти можна буде придбати ковбасні вироби. Це рішення стало частиною нової стратегії компанії щодо збільшення прибутку. Смілянський пояснив, що значна частина доходів "Укрпошти" раніше формувалася за рахунок доставки пенсій, однак зі скороченням кількості пенсіонерів у країні ця стаття доходу зменшується. Сьогодні доставка пенсій становить близько 25% загальної виручки компанії. Щоб компенсувати втрати і забезпечити фінансову стійкість, керівництво "Укрпошти" запускає одразу кілька нових напрямків. Серед запланованих ініціатив: скорочення чисельності співробітників на 13% уже цього року; відкриття власного поштового банку; запуск мережі аптек; впровадження мобільного застосунку; оновлення автопарку за рахунок закупівлі електробайків. Мета цих кроків - зміцнення позицій компанії на ринку доставки посилок і боротьба за частку з основним конкурентом - приватною компанією "Нова пошта". Однак найнесподіванішою частиною стратегії стало рішення про продаж продуктів харчування в поштових відділеннях. Смілянський повідомив, що компанія вже уклала угоду з агрохолдингом МХП (відомим брендом "Наша Ряба") про реалізацію ковбасних виробів через мережу "Укрпошти". "Закупили першу партію їхніх ковбас, будемо пропонувати через поштову мережу. Це частина нашої стратегії підтримки українських виробників. Для МХП це також можливість скоротити логістичні витрати

Жесть! На даху багатоповерхівки у Києві помітили чотири приватні будинки

У Києві помітили багатоповерхівку, на даху якої збудували аж чотири приватних будинки.

У Києві парки та зелені зони обробляють від кліщів

У Києві фахівці проводять планові обробки зелених зон від кліщів.

Про спокійну старість можна забути

Пенсійний вік більше не гарантія відпочинку.

Україна готується до запуску цифрової гривні

Цифрова гривня (е-гривня) — це нова форма національної валюти України, яку планує впровадити Національний банк України (НБУ).

Поділитися

За більш оптимістичного сценарію енергопостачання може складати 8 годин

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі. За песимістичним сценарієм кількість електроенергії буде ще меншою і складатиме 4 години на добу з розподілом по декілька годин на нічний та денний час. Про це повідомив в ефірі Новини LIVE секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

На думку секретаря Київської міської ради такими є прогнози, які надають для київської влади експерти, що працюють в Укренерго та інших енергетичних компаніях.

Водночас згадані сценарії електричного живлення столиці можуть суттєво змінитися внаслідок поліпшення енергозабезпечення після виходу енергоблоків українських атомних станцій з ремонтів. Крім того, розподілена енергогенерація зможе допомогти також пом’якшити обмеження в електропостачанні. Як тільки відповідні зміни відбудуться, жителі столиці зможуть скористатися кращими умовами постачання електричної енергії.

До опалювального сезону київська влада має намір підготувати альтернативні джерела енергопостачання для основних комунальних підприємств водопостачання та водовідведення.

Збільшення тривалості планових відключень електричної енергії в мережі спричинене одразу трьома факторами, пояснюють в “Укренерго“.

За спостереженнями спеціалістів Укренерго, поточне добове споживання електричної енергії суттєво зростає. Це і є першим важливим фактором у зростанні кількості відключень та зменшенні тривалості постійного електропостачання для побутових споживачів. Другий важливий фактор – збереження високої температури повітря в більшості країн Європи. Це впливає не лише на збільшення споживання електричної енергії в Україні, але й на спроможність енергетичних систем країн європейського континенту щодо імпорту електроенергії в Україну. Третій і не менш важливий фактор – інтенсивність обстрілів. Удари російських військ зменшують спроможність енергетичної системи генерувати та розподіляти електроенергію.

 

 

 

Ще одна особливість поточного періоду – продовження активної літньої ремонтної кампанії на більшості генеруючих потужностей України.