У Києві не змогли придбати металошукачі на 40 мільйонів

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Аналітики ТУ БЕБ у місті Києві під час моніторингу закупівель виявили тендер на металошукачі вартістю 39,8 млн грн. Про закупівлю оголосила держустанова з цивільного захисту населення.

У ході проведення аналітичного дослідження фахівці Бюро виявили низку ризиків, що могли вплинути на ефективність витрати бюджетних коштів.

Зокрема тендерною документацією встановлювалися дискримінаційні умови, що значно звужували коло учасників та погіршували конкурентні умови.

Аналітики БЕБ скерували на адресу державної установи рекомендаційний лист щодо виявлених ризиків. Завдяки вжитим заходам замовник прийняв рішення про відхилення пропозицій усіх учасників та визнав закупівлю такою, що не відбулась.

Таким чином аналітики ТУ БЕБ у місті Києві упередили нераціональне використання 39,8 млн грн державних коштів.