У Києві няні-пенсіонерці висунули обвинувачення за ляпаси дитині в автобусі

Читайте також

Київ у полоні смогу

Сьогодні столицю накрив густий смог.

На Подолі відкрився «пункт криптонезламності»

Провідна блокчейн-екосистема Binance запустила у серці Києва унікальний офлайн-простір — Binance Spot

У Київ Цифровий доповнили Мапу стійкості

На Мапі стійкості у застосунку Київ Цифровий з’явилися нові шари та фільтри, що допомагають жителям столиці швидко знаходити локації з теплом та світлом.

«Мавка» у підземці: на синій гілці метро запустили міфічний артвагон

На синій лінії київського метрополітену з'явився особливий склад.

День закоханих 2026: на що українці готові витрачати гроші, а що йде в минуле?

День Святого Валентина завжди був найромантичнішим святом року.

Поділитися

До суду скерований обвинувальний акт відносно няні у Києві за завдання ударів по обличчю дитини.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури, передає RegioNews.

У квітні цього року у соцмережах було оприлюднене відео, на якому жінка в автобусі дає ляпаси дівчинці. Це відео одразу побачила матір 4-річної дитини, яка впізнала на ньому свою доньку та няню. Жінка звернулась до поліції та одразу припинила співпрацю з нянею.

Правоохоронцям няня пояснила, що ляпаси дитині давала щоб не дозволити їй заснути. Про це вона начебто домовилась із дівчинкою, з якою того дня їхала до церкви.

За вчинене пенсіонерці загрожує штраф, або до двохсот годин громадських робіт, або до року виправних робіт.