У Києві обрали найвродливішу дівчину року

У столиці пройшов фінал самого очікуваного конкурсу краси «Міс Київ-2018». За корону боролися 14 найвродливіших дівчат зі столиці та інших регіонів України. Відбір проходив протягом усього року, а участь в кастингах взяли понад 10 тис. красунь з Києва та інших міст.

Міс Києва

У фіналі конкурсантки вийшли на сцену в різних образах: вишиванках, купальниках, спортивних костюмах. Традиційно завершував програму вихід у вечірніх сукнях. Програма конкурсу супроводжувалася виступами українських зірок шоу-бізнесу та танцювальних колективів.

Згідно з рішенням журі, найкрасивішою дівчиною столиці і переможницею конкурсу «Міс Київ-2018» стала Анжеліка Холоімова. Переможниця навчається в Київському національному торговельно-економічному університеті на факультеті державних фінансів. Також дівчина активно займається спортом.

Міс Києва

Були озвучені переможниці і в інших номінаціях. Першою віце-міс стала Аліна Куренкова, Друга віце-міс – Вікторія Мануленко. Спеціальні призові стрічки отримали: Міс Київ Спорт і Міс Київ Онлайн – Юлія Рибчук, Міс Інтернешнл – Анастасія Субіна, Міс Київ OPEN – Аліна Кавелье.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне