У Києві обрали найвродливішу дівчину року

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

У столиці пройшов фінал самого очікуваного конкурсу краси «Міс Київ-2018». За корону боролися 14 найвродливіших дівчат зі столиці та інших регіонів України. Відбір проходив протягом усього року, а участь в кастингах взяли понад 10 тис. красунь з Києва та інших міст.

Міс Києва

У фіналі конкурсантки вийшли на сцену в різних образах: вишиванках, купальниках, спортивних костюмах. Традиційно завершував програму вихід у вечірніх сукнях. Програма конкурсу супроводжувалася виступами українських зірок шоу-бізнесу та танцювальних колективів.

Згідно з рішенням журі, найкрасивішою дівчиною столиці і переможницею конкурсу «Міс Київ-2018» стала Анжеліка Холоімова. Переможниця навчається в Київському національному торговельно-економічному університеті на факультеті державних фінансів. Також дівчина активно займається спортом.

Міс Києва

Були озвучені переможниці і в інших номінаціях. Першою віце-міс стала Аліна Куренкова, Друга віце-міс – Вікторія Мануленко. Спеціальні призові стрічки отримали: Міс Київ Спорт і Міс Київ Онлайн – Юлія Рибчук, Міс Інтернешнл – Анастасія Субіна, Міс Київ OPEN – Аліна Кавелье.