У Києві оновлять концепцію розміщення МАФів

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Департамент територіального контролю КМДА підготував зміни до правил розміщення об’єктів пересувної торгівлі та інших тимчасових споруд у Києві. Пропозиції винесуть на розгляд і затвердження Київської міської ради. Про це інформує Департамент територіального контролю.

Проєкт рішення Київради стосуватиметься розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, засобів пересувної торгівлі, станцій зарядки електромобілів, поштоматів та автоматів з продажу товарів.

У Департаменті територіального контролю КМДА зазначили, що прагнуть:

оновити роботу субʼєктів господарювання, що використовують у своїй діяльності тимчасові споруди;
затвердити методику розрахунку оплати за оренду елементів благоустрою для розміщення МАФів;
забезпечити мешканців новими робочими місцями;
збільшити додаткові надходження від МАФів до міського бюджету до 1 мільярда гривень у 2026 році;
забезпечити довгострокові договори підприємців з містом терміном 5-10 років;
забезпечити законне підключення до електромережі.
Торгові кіоски та пересувні кав’ярні буде заборонено встановлювати в зонах інженерних мереж, біля фасадів адміністративних і культових будівель, безпосередньо біля пам’ятників, фонтанів, клумб, оглядових і панорамних майданчиків, на пішохідних доріжках та алеях, біля наземних споруд метрополітену.

Планується, що діяльність МАФів регулюватиме комунальне підприємство «Київ. Прозоро», яке утворять на базі існуючого КП «ЛІК». Воно отримуватиме 20% розміру орендної плати від розміщення тимчасових споруд. Решта 80% — надходитимуть до бюджету Києва.