У Києві побільшало шахрайств через інтернет та телефони

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

З початку 2024 року у Києві спостерігається зменшення загальної кількості кримінальних правопорушень, особливо – тяжких злочинів, пограбувань, зґвалтувань, крадіжок, ДТП з тяжкими наслідками, розбійних нападів, натомість побільшало шахрайств з використанням електронної комунікації – через інтернет та телефонію.

Про це йдеться у повідомленні Київської міської військової адміністрації у Telegram-каналі, передають Українські Новини.

При цьому зазначається, що криміногенна ситуація в місті контрольована, силовики вживають заходи для запобігання несанкціонованого обігу зброї, боєприпасів, вибухівки та унеможливленню дестабілізації в суспільстві.

КМВА повідомляє, що особлива увага сьогодні приділена паливно-енергетичному сектору, військова адміністрація наполягає на реалізації фізичного захисту таких об’єктів.

У травні викрили шахраїв, які поширили неправдиву інформацію щодо зборів на Збройні сили України, що розсилали від імені Харківської обласної військової адміністрації.