У Києві розробляють проєкт Концепції енергетичної безпеки міста

Читайте також

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Балерина зібрала понад мільйон доларів

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Як можна стати донором яйцеклітин у Києві

Донорство яйцеклітин - коли жінка добровільно надає свої яйцеклітини іншій жінці, яка не може завагітніти та виносити дитину за допомогою власних яйцеклітин.

Поділитися

У Києві розробляють проєкт Концепції енергетичної безпеки міста, що включатиме низку технічних рішень для захисту та підвищення ефективності роботи теплоенергетичного комплексу. Вона базуватиметься на досвбезпекаіді, що вже впроваджений у містах Європи і має доведену практичну ефективність. Відповідне доручення щодо розробки документу та подання його на розгляд Київради у двомісячний термін надав Київський міський голова Віталій Кличко.

«В умовах війни та ризиків ракетних атак ми працюємо над тим, щоб об’єкти енергетики та система життєзабезпечення міста стала більш стійкою та захищеною, передбачала більш оперативні та раціональні алгоритми реагування на аварійні ситуації, можливість використання альтернативних джерел палива – біогаз, біомаса, побутові відходи, водень тощо. Модернізація та нові технології є необхідною складовою у процесі відновлення зруйнованих об’єктів», – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час виступу на пленарному засіданні сесії Київради.

Він зауважив, що концепція базуватиметься на принципі розподіленої когенерації, коли виробництво електроенергії та тепла перебуває ближче до місця споживання.

«Технологічні комплекси для виробництва тепла доцільно більш рівномірно розподілити в різних зонах Києва. Це дозволить знівелювати масштаби аварійної ситуації в разі пошкодження, оскільки основні потужності не будуть зосереджені в одному чи кількох місцях. Крім того, йдеться про можливість оперативного перепідключення та заміщення теплоджерел. Впровадження таких рішень за допомогою сучасного надійного обладнання підвищить ефективність роботи у два й більше разів, що матиме позитивний економічний ефект», – сказав Петро Пантелеєв.

Він наголосив, що київські фахівці орієнтуються на європейський та світовий досвід, а також візію авторитетних міжнародних партнерів, із якими місто має плідну співпрацю.