У Києві стане темніше

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У Києві через дефіцит в енергосистемі країни планують обмежити вуличне освітлення. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

За його словами, дефіцит в енергосистемі виник через недавню масовану ракетно-дронову атаку РФ на енергетичні об’єкти, тому «Укренерго» вимушене застосовувати обмеження енергопостачання для промисловості та бізнесу. Обсяг обмежень буде розподілений рівномірно між всіма регіонами, в тому числі можливі відключення і для промисловості та бізнесу Києва.

Сергій Попко зазначив, що міська влада вже працює над пошуком оптимальних варіантів економії світла без шкоди для життєдіяльності міста.

“Вже прийнято рішення мінімізувати вечірнє освітлення вулиць. Повністю виключати усі ліхтарі не будемо. Завдяки системі керування зовнішнім освітленням ми знизимо яскравість освітлювальних приладів, що дозволить досягти загальної економії не менше 20%”, – пояснив Сергій Попко.

Начальник КМВА наголосив, що на звичайних мешканцях – побутових споживачах поки економити не планують, і постачання електрики в квартири киян відбуватиметься без обмежень.

Проте Сергій Попко закликав містян економити світло, особливо у пікові години – з 18:00 по 23:00 – та не вмикати одночасно всі потужні електроприлади.