У Києві стартує опалювальний сезон

Читайте також

Проєкт ментальної підтримки жінок REGENERATION стартував в Центрах життєстійкості: Перші офлайн групи вже працюють

Після запуску партнерства Фонду Олени Пінчук з Мінсоцполітики, проєкт безкоштовної психологічної підтримки українських жінок REGENERATION вперше розпочав роботу в офлайн-форматі.

У Києві обмежили рух вантажівок через спеку

У Києві ввели обмеження руху вантажного транспорту через значну спеку.

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких близько 1 мільйона – пільговики

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких близько 1 мільйона – пільговики.

Оплата домашнього інтернету від LocalNet для киян: прості та зручні способи

LocalNet забезпечує доступом до всесвітньої мережі здебільшого мешканців Оболонського району, зокрема Мінського масиву і Куренівки.

Київ отримав власний аромат

У самому серці столиці відкрилася виставка, яка переносить киян у часи, яких вже не побачити на сучасних вулицях.

Поділитися

З 25 жовтня у Києві розпочинається опалювальний сезон уже для всіх будівель, зокрема, житлового сектору. Для повного запуску теплопостачання у столиці необхідно близько 10 днів, враховуючи розгалужену систему теплопостачання. Про це під час прес-брифінгу повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Розпорядження КМДА про старт опалювального сезону опубліковане сьогодні. Петро Пантелеєв нагадав, що 30 вересня розпочали опалювальний сезон для закладів соціальної сфери (школи, садочки, лікарні).

«Сьогодні підключення таких закладів відбувається згідно із їхніми заявками. Загалом 90% шкіл і дитсадків вже підключені», – повідомив Пантелеєв.

За словами заступника голови КМДА, цьогоріч запуск тепла відбувається пізніше, ніж відбувався останні 10 років.

«Погода дала нам можливість зекономити та зробити більше ремонтних робіт. Кияни зекономили 130 млн грн за той період, якщо порівнювати із запуском опалювального періоду з 15 жовтня. Сьогодні ще плюсова температура, і вдень буде +16, але система теплопостачання Києва – велика, комплексна і достатньо інертна, адже це 2,7 тис. км теплових мереж, 200 котелень, дві великі ТЕЦ. Враховуючи це, ми розпочинаємо розгортання системи теплопостачання вже сьогодні, щоб у період справжніх холодів кияни мали в домівках тепло. На підключення загалом необхідно буде близько десяти календарних днів. Звісно, що для тепловиків вихідні будуть відсутні, адже усі будуть працювати у штатному режимі», – сказав представник КМДА.