У Києві суттєво зросла захворюваність на COVID-19 – КМДА

Читайте також

Відмова у вступі до НАТО спонукає Київ готувати ядерну зброю

Експерти підготували новий звіт “Російські ядерні фейки та загрози: моніторинг, аналіз та експертне розвінчання”, у якому розглянуті позиції сторін сьогодні.

Чотири роки в’язниці за вигадку

Киянина засудили до 4 років в’язниці за вигадану історію про підготовку до підриву Південного мосту

Вибираємо заколисуючий центр для малюка

Пристосування для заколисування немовлят мають масу переваг. Вони прискорюють засинання і покращують сон, заспокоюють і розслаблюють крихітку/

Апеляція підтвердила вирок ґвалтівнику 8-річної дитини

Ювенальні прокурори у Київському апеляційному суді відстояли вирок суду, яким до 15 років позбавлення волі засуджено чоловіка за зґвалтування 8-річної падчерки.

У Києві чоловік застосував газ проти поліції

У Києві в Оболонському районі чоловік застосував сльозогінний газ проти поліцейських.

Поділитися

Директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург констатує зростання випадків захворювань COVID-19 у столиці порівняно з початком липня. Значно почастішали також випадки госпіталізацій людей з ускладненнями цього захворювання.

“Якщо станом на 1 липня в медичних закладах столиці перебували двадцять хворих із діагнозом COVID-19 та один з підозрою, то на сьогоднішній ранок таких пацієнтів 73. Причому в середньому до лікарень наразі потрапляє близько 20 осіб за добу. Нагадаю, що ушпиталюють саме у складних випадках перебігу хвороби. На жаль, серед таких важких хворих – 18 дітей”, – наголосила Валентина Гінзбург.

Якщо у червні зареєстровано менш як 200 випадків коронавірусу серед мешканців Києва, то у липні – вже 900 хворих. З початку року у столиці від ускладнень коронавірусу померло 52 особи.

Гінзбург перелічила правила профілактики зараження COVID-19:

– необхідно стежити за особистою гігієною, мити руки та користуватися дезінфекційними засобами;

– бажано уникати закритих приміщень з великою скупченістю людей;

– якщо не можете уникати закритих приміщень, їх необхідно провітрювати та проводити вологе прибирання;

– якщо відчули нездужання – самоізолюйтеся, аби не заразити інших.

Що робити, якщо захворів?

“Алгоритм дій має бути наступним: захворіли – залишилися вдома – звернулися до лікаря – протестувалися та неухильно дотримуєтесь всіх рекомендацій до повного одужання”, – наголосила Валентина Гінзбург.