У Києві вдруге відбудеться фестиваль Kyiv Design Week 2024

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

З 28 серпня по 4 вересня у Києві вдруге відбудеться міжнародний дизайнерський фестиваль Kyiv Design Week. Для дизайнерів та брендів відкрито Open call.
Тиждень дизайну має на меті перетворити міські локації на середовище для експериментів з формами та сенсами, а також діалогу та співпраці творців.

Першим етапом події є приймання заявок на участь від дизайнерів, інституцій, брендів, вільних проєктів та локацій. Учасники отримають платформу для комунікації своїх ідей та продуктів, можливість встановити контакти з іншими малими та середніми бізнесами, а також залучення до стратегічного планування змін на рівні екосистеми ціннісних взаємодій.

Глобальна тема події — зміни міста і взаємодія містян, дизайну та середовища. Kyiv Design Week спонукає використовувати силу дизайну для комунікації змін у всіх сферах: від особистого життя, організації та ведення бізнесу до сталих соціальних перетворень.

Особливістю цьогоріч стане колаборація Kyiv Design Week з Ukrainian Fashion Week.

Кураторські проєкти відбуватимуться на різних партнерських локаціях, які разом з індивідуальними локаціями-учасниками сформують мапу KDW 2024 та складуть нові цікаві туристичні маршрути для містян. Серед партнерських локацій — MacPaw Space, Книгарня «Сенс» на Хрещатику, Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогів, головна локація Ukrainian Fashion Week SS25.

Щоб взяти участь у Kyiv Design Week 2024 потрібно заповнити форму реєстрації до 14 липня 2024.