У Києві відбулася конференція PowerUp з оголошенням фіналістів конкурсу стартапів

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

В Києві відбулася технологічна конференція PowerUp Ukraine, організована компанією Glovo та Українським фондом стартапів, яка має стати щорічною платформою для залучення міжнародних приватних інвестицій в українські технологічні компанії й стартапи та розвитку екосистеми.

“За 9 років Glovo пройшов шлях від стартапу до міжнародної компанії, яка охоплює 25 країн. Крім потужної ідеї, це стало можливим ще й завдяки тому, що на початку ми також отримали інвестиції для розвитку. Саме тому, ставши великим та впливовим бізнесом, ми усвідомлюємо свою відповідальність за розвиток локальних технологічних екосистем, а також маємо ресурси та експертизу допомагати. В Україні є унікальне поєднання таланту та стартап-культури, а місцеві підприємці демонструють дивовижну стійкість і силу. Тому, завдяки конференції PowerUp Ukraine ми прагнемо переконати іноземних інвесторів та компанії допомагати місцевим стартапам масштабуватись та залучати необхідні інвестиції,”, – наголосив співзасновник Glovo Саша Мішо.

Під час події лідери провідних українських технологічних компаній, керівники венчурних фондів та галузеві експерти активно обговорювали виклики і ділилися своїм баченням перспектив та стратегій розвитку й підтримки технологічного бізнесу в Україні. Особливу увагу приділили питанням масштабування українських компаній за межі країни та важливості та вигідності інвестицій в українські інноваційні проєкти вже зараз. Власним досвідом поділилися зокрема топменеджери MacPaw, Horizon Capital, Jooble, Mate Academy, SMOK Ventures, Glovo, Diia.City United та представники державних інституцій та громадських організацій.

“В умовах повномасштабної війни в Україні надважливо розвивати стартап-екосистему та створювати умови для розвитку технологічних компаній. Для цього ми системно вдосконалюємо роботу простору Дія.City, до якого долучилося вже понад 1 000 компаній. Окремий напрям — робота Українського фонду стартапів, який профінансував уже більш ніж 750 стартапів на понад 16 млн доларів. Це дає поштовх для запуску та розвитку стартапів і показує всьому світові технологічну та інноваційну Україну, — підкреслив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. — Важливо, щоб у нас продовжували вірити інвестори й вкладали кошти в українські компанії. Тож вдячний Glovo за підтримку наших стартапів та інвестиції в розвиток технологічного бізнесу”.

Одним із ключових моментів події став конкурс Glovo Startup Lab, який компанія Glovo вже другий рік поспіль проводить у співпраці з Українським фондом стартапів. Дев’ять українських стартапів 3D UTU, Banani AI, Birb AI, GetOrder, Getpin, Howcow, Releaf Paper, ToGether, Uspacy представили свої інноваційні проєкти гостям конференції та журі.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце: Getpin, SaaS-інструмент для онлайн-маркетингу, отримав €20 000 та стажування від команди Glovo в Барселоні.
2 місце дісталось Uspacy, який отримав €10 000 та стажування в Барселоні. Стартап пропонує CRM-систему для малого та середнього бізнесу.
3 місце і €5 000 та онлайн-наставництво від експертів команди Glovo отримали Howcow, які розвивають агротехнології зі штучним інтелектом для фермерів.

Конференція PowerUp Ukraine стане щорічною, адже Glovo має намір активно підвищувати обізнаність про українські таланти серед європейських компаній та інвесторів, привертаючи нових партнерів для підтримки української стартап-екосистеми.

Про компанію Glovo

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1500 містах у 25 країнах світу у Європі, Центральній Азії та Африці. Щомісяця в усьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн активних користувачів, замовлення доставляють понад 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 150 тис.

В Україні Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року і наразі представлений у 37 містах. Переглянути детальний перелік міст можна за посиланням: https://glovoapp.com/ua/uk/map/mista/.

Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/.