У Києві відключення світла будуть ще довшими

Читайте також

Різдвяний літературний вечір у Молодому театрі

Подія буде присвячена обговоренню локальних традицій Різдва в різних куточках України, розмовам про віру в дива та святкові зібрання

Благодійний майстер-клас: створення різдвяного віночка

На майстер-класі ви створите різдвяний віночок, який завдяки використанню стабілізованих рослин та природних матеріалів зберігатиме форму та колір до 10 років

Найбільший маркет подарунків Києва від «Всі. Свої»

Організатори обіцяють атмосферу, де поєднуються колядки та електро-етно-поп, новомодні прикраси та дідух, а автентичні страви готуються на сучасних девайсах

Бетховен: «Їхав козак за Дунай» та камерні перлини

Національний будинок музики запрошує на завершальний концерт із серії подій, приурочених до 255-річчя від дня народження Людвіґа ван Бетховена

«Amandante»: Київська прем’єра камерної опери

Національна філармонія України запрошує на прем'єру в Києві камерної опери «Amandante» українсько-нідерландського композитора Максима Шалигіна

Поділитися

У вівторок, 18 червня, графіки відключення електропостачання в Києві та Київській області діятимуть протягом усієї доби. Енергетики зазначають, що споживання електроенергії зросло.

Про це повідомили у пресслужбі Укренерго.

Коли застосовуватимуть графіки відключення світла у Києві та області

В енергетичній компанії зазначають, що графіки почнуть діяти вже з опівночі.

“18 червня обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень по всій Україні з 00:00 до 24:00”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що причиною відключень є зростання споживання електроенергії через потепління та робочі дні.

“Енергоживлення обʼєктів критичної інфраструктури не обмежується”, — додають енергетики.

Раніше в Укренерго повідомили, що цього тижня ситуація в енергосистемі України буде складнішою. Уникнути відключень побутових споживачів не вдасться.

Також ми повідомляли, що внаслідок російських обстрілів в Україні фіксують значний дефіцит електроенергії. Водночас Словаччина допомагала Україні й надала 400 тисяч мегават електроенергії.

Крім того, в інтерв’ю Новини.LIVE директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко наголосив, що підземних електростанцій в Україні не буде через високу ціну реалізації такого проєкту.