У Києві відкриється виставка “Скарби Криму. Повернення”

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

“Скіфське золото” буде представлене в Києві до деокупації Криму.

5 липня у Скарбниці Національного музею історії України (НМІУ) за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики (МКІП), благодійного фонду BGV та ІПК відкриється виставка “Скарби Криму. Повернення”.

Це знакова подія для України, адже експозиція складатиметься з 565 артефактів, відомих як “”, які протягом 10 років були предметом судової тяганини за право власності між Україною та музеями, розташованими на тимчасово окупованій території Криму.

Повернення “скіфського золота” стало не лише історичною перемогою в боротьбі за культурну спадщину України, але й свідченням тисячолітньої історії нашої держави, розкритої через культури багатьох народів, та утвердженням верховенства права.

Деталі виставки:

Дата: 5 липня 2024 року
Час: 10:00-18:00
Місце: Скарбниця НМІУ (вул. Лаврська, 9)