У Києві відкриють Азербайджанський торговий дім та встановлять пам’ятник Магомаєву – Кличко

У Києві планують невдовзі відкрити Азербайджанський торговий дім та встановити пам’ятник відомому азербайджанському співаку Мусліму Магомаєву. Про це в Баку заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Ми продовжуємо розвивати співпрацю з Азербайджаном, з Баку. І в економічній площині, і в культурній. Про конкретні проекти такого співробітництва ми говорили з Президентом Азербайджану і під час мого минулого візиту в квітні, і цього разу. Вже найближчим часом в Києві буде відкритий Азербайджанський торговий дім. А також ми встановимо у столиці України пам’ятник Мусліму Магомаєву», – зазначив Віталій Кличко після розмови з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, яка відбулася в рамках зустрічі Президента з радою директорів та чемпіонами WBC.

Муслім Магометович Магомаєв (азерб. Müslüm Məhəmməd oğlu Maqomayev)— популярний радянський азербайджанський і російський оперний та естрадний співак (баритон), композитор, народний артист СРСР (1973). Народився 17 серпня 1942 у Баку, помер 25 жовтня 2008 у Москві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне