У Києві зниклих безвісті шукатимуть професіонали

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

На базі слідчого управління поліції Київщини розпочав роботу центр із розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та ідентифікації невпізнаних тіл загиблих під час воєнного стану. Про це 26 червня повідомляє поліція Київської області.

Поліцейські вживають заходів для на встановлення місця знаходження безвісти зниклих військовослужбовців та цивільних осіб.

Українці, які шукають своїх рідних, можуть звернутися до співробітників новоствореного центру.

У центрі працюють співробітники слідчих та аналітичних підрозділів, оперативники, фахівці-криміналісти та кіберполіцейські поліції Київщини.

У центрі нададуть інформацію про порядок дій, подання заяви про зникнення близької людини та про взяття у кровних родичів біологічних зразків для проведення молекулярно-генетичної експертизи.

Громадяни, які розшукують близьких, з якими втратили зв’язок через воєнні дії та тимчасову окупацію частини територій України можуть звернутися до співробітників центру:

За телефоном: 066-157-55-13.

За адресами: Київ, вулиця Дегтярівська, 15-а (каб. 207); Київ, вулиця Довнар-Запольського, 10-а (каб. 3).

Раніше Соцпортал повідомляв, що родичів полонених і зниклих безвісти сповіщатимуть через Дію.